Водоочищення квартир

Водоочищення квартир

Ні для кого не секрет, що якість води з міського водопроводу бажає кращого. У своєму складі вона має частинки іржі, бруду, а також містить підвищені концентрації хлору, хлорорганічних сполук та солей металів. Звідси всім добре знайомі накип, неприємний запах, іржаві підтікання на сантехніці та жорстка вода, в якій навіть пральний порошок погано розчиняється. Така вода небезпечна не тільки для здоров'я людини, але і для техніки, оскільки іржа та накип руйнують її деталі.


У промисловості системи очищення води встановлюють у величезних масштабах відповідно до потреб підприємства. А що робити в умовах квартири, в якій проживає сім'я з кількох людей? Промислові масштаби не годяться. Звичайно, можна пити бутильовану воду, куплену в магазині, але це дуже затратний вихід із ситуації. До того ж, ми не вирішуємо проблеми використання неочищеної води для прання, миття та інших побутових потреб. Та й як куплена вода не можна бути впевненою на всі сто відсотків.


Вирішенням проблем системи очищення води для квартири є встановлення побутових фільтрів. До того ж, ви можете бути впевненим у вживанні фізіологічно повноцінної та якісної води.

Усі фільтри, які використовуються в квартирах, поділяються на дві основні групи: промивні з гранульованим фільтруючим елементом та зі змінними картриджами. Перше, що впадає у вічі, – різниця в ціні. Картриджні пристрої для квартири в рази дешевші за своїх побратимів.


У картриджних фільтрах водоочищення відбувається за рахунок фільтруючого елемента насадки та акумулюється в ній. Тому кожен картридж має певний термін служби та кількість води, яку він може пропустити. Багато в чому цей показник залежить від якості води. У середньому цей показник дорівнює трьом тижням чи 7000 літрів води. Однією з їх переваг є компактність. Розміри пристрою порівняно невеликі, і він може поміститися під раковину на кухні.


Промивні потокові фільтри з гранульованим наповнювачем мають такий самий принцип роботи, але із суттєвою різницею. Забруднення, що уловлюються, не накопичуються, а вимиваються з нього і просто скидаються в каналізацію. Таким чином, пристрій самоочищається, при цьому не вимагаючи жодних дій з боку людини. Розміри пристрою залежать від його технічної потужності та робочих обсягів. Для квартири, в якій проживає чотири особи, термін служби гранульованого наповнювача сягає п'яти років.


У сучасному суспільстві люди все частіше звертають увагу на своє здоров'я і якість споживаних продуктів. Тому водоочищення займає не останнє місце у списку потреб сучасного міського мешканця. Благо, що асортименти продукції для цього досить великий і водоочищення для квартири не є великою проблемою. Залишається тільки вибрати відповідний за ціною та технічними характеристиками фільтр, в чому допоможе Вам наша компанія.