Водоочищення котеджів та будинків

Водоочищення котеджів та будинків

Потік, що надходить з будь-якого джерела (колодязь, свердловина, центральна магістраль) не можна назвати якісним і придатним для пиття. Вода кожного джерела має індивідуальний хімічний склад. Це обумовлено географічним розташуванням джерела, глибиною залягання експлуатованого водоносного пласта і складом порід, що його складають. Природна вода вкрай рідко відповідає нормам питного водопостачання, а тим більше вимогам, що висуваються виробниками водонагрівального та побутового обладнання, яке завжди є в сучасному будинку. Використання непідготовленої води неминуче призводить до виходу з експлуатації компонентів інженерних систем і несприятливо впливає на здоров'я людини.


Фахівці нашого підприємства опрацюють інформацію щодо Вашого конкретного об'єкту та запропонують Вам рішення, що дозволяють забезпечити Ваш об'єкт водою необхідної якості у необхідній кількості.

Наше підприємство виконає весь комплекс робіт із забезпечення водопостачання Вашого об'єкту – від попередньої оцінки ситуації та проектування комплексу обладнання до виготовлення, здавання “під ключ” та сервісного обслуговування у подальшому.


Як правило, забезпечення водою приватного будинку сьогодні відбувається зі свердловини на своїй ділянці. У переважній більшості випадків потрібне коригування якісного складу води, що подається в будинок. Дуже часто це зворотноосмотична обробка вихідної води, що дозволяє досягти високої якості води, що подається на споживання. Відповідно до результатів аналізів води визначається технологічна схема обробки води та, відповідно, конструктивна конфігурація комплексу обладнання. 


Конкретне рішення визначається умовами поставленого завдання. Відповідно застосовуються ті чи інші методи підготовки води:

  • освітлення;
  • доведення складу води до норм (знезалізнення, видалення марганцю, сірководню тощо);
  • пом'якшення;
  • знезараження;
  • знесолення.


Конкретний склад комплексу устаткування визначається під час проектування. Розміщення обладнання у приватному будинку висуває високі вимоги до якості виготовлення, малошумності та надійності обладнання, а також до можливості тривалої роботи з мінімальним втручанням господарів будинку.

Все обладнання працює в автоматичному режимі та потребує лише періодичної уваги.

Кваліфіковане сервісне обслуговування дозволяє звести до мінімуму можливість залишитися без води. Оперативний зв'язок з нашими фахівцями дозволяє вирішувати будь-які питання.