Водоочищення басейнів

Водоочищення басейнів

Швидкими темпами зростає затребуваність озонування води, одного з найбільш універсальних на сьогоднішній день способів її обробки. До кінця минулого століття в Європі діяло понад 30 000 басейнів, де озон повністю або частково витіснив традиційний хлор, зараз ця цифра набагато вища.


Озон, найсильніший з окислювачів, що використовуються у водоочищенні, ефективно впливає на більшість забруднювачів штучного і природного походження. Його високий окисний потенціал 2,06 В (у той час як у хлору він дорівнює 1,36 В) визначається властивістю надзвичайно нестабільних молекул озону за короткий час перетворюватися у водному середовищі на атомарний кисень, який знищує всі відомі мікроорганізми (бактерії, віруси та ін.) .) у 300-3000 разів швидше за хлор. Стійких до озону форм мікробів не існує. Він окислює і всі інгредієнти, які можуть бути привнесені у воду басейну відвідувачами (дезодоранти, лаки, лосьйони, одеколони, креми і т.д.). Під його впливом покращуються органолептичні властивості води (зникають неприємні присмак та запах). 


Озон підвищує тонус організму, знімає синдром хронічної втоми, відновлює працездатність, надає воді ніжно-блакитного кольору, не сушить шкіру і дратує слизові оболонки купающихся. На відміну від хлору озон не знебарвлює волосся та тканини купальних костюмів.

Дуже важливо і те, що він руйнує канцерогенні вторинні продукти хлорування води – тригалометани та хлораміни, не утворюючи при цьому токсичних побічних речовин. Дія озону універсальна: і бактеріологічна і органолептична (вода набуває красивого блакитного відтінку і запаху свіжості).


Наші установки озонування встановлені у басейнах фітнес центрів:

  • "Акваріум",
  • "5 елемент",
  • "Софіївський",
  • "Термінал", 602635-200
  • "Басейн КНЕУ" м. Київ,
  • Басейн Національного Банку України,
  • Банку "Аваль"
  • та багатьох приватних басейнах.


ТОВ "ЛВТ2000" здійснює підбір та постачання систем озонування води для басейнів, виконує роботи "під ключ", веде гарантійне та сервісне обслуговування. За бажанням клієнта проводить модернізацію встановленого обладнання.